Služby

Moderní a výkonné svařovačky plastů, které vlastníme nám samozřejmě ulehčují práci a tvoří spolehlivé technické zázemí. Jsou to ale především zručné ruce a správný technologický postup, jak nějaký plast svařit aby vydržel. Co je ovšem nejdůležitější je schopnost zhodnotit, posoudit, improvizovat a namyslet takové opravárenské řešení, které bude plnit svůj účel. Pokud je oprava plastů příliš riziková, neproveditelná či vzhledem k ceně nového produktu nerentabilní, můžeme Vám ji i rozmluvit. Jasně, děláme tuto činost pro zisk a obživu, ale především máme jméno jako šikovná parta, která si poradí s komplikacemi, které jinde vzdávají. jediným pro nás důkazem je to, že se nám naše práce nevrací na reklamace. Poskytneme Vám dobré rady o zacházení s opraveným produktem. Životní zkušenosti, vzdělání a hlavně praxe nás naučila pracovat s kovem (zámečnictví, obráběčství), se dřevem (truhlařina a modelářství) s elektrikou (tu zde neuplatníme :)), plasty. Máme radost, že můžeme uplatnit šikovné ruce a selský rozum, který bohužel dnes na pracovním trhu a školách tak chybí.

Stručný přehled služeb a svařovaných plastů

  • autoplasty a moto plasty (např. nárazníky, zrcátka, tachometry,oprava plastových částí světlometů, kapotáže motocyklů, prasklá hadice od turba, atd.)
  • průmyslové plasty - různé nádoby a nádrže,, střešní boxy (rakve)

  • opravujeme všemožné věci, jako jsou opravy moto kufrů, cestovních kufrů, opravy kočárků co jinde vzdávají,  zahradní techniky

  • oprava se nemusí týkat jen plastových částí, ale i kovových či laminovaných, plasty v domácnosti. Umíme doplnit i chybějící kus plastu.

  • radíme, kutíme, řešíme všemožné, mnohdy i nemožné, improvizujeme když musíme. Maminky s kočárky, kluci s motorkama, tátové sem chodí s všemožným.

Díky, že nám dáváte svou přízeň